O mnieJestem pasjonatką i ogromną miłośniczką psów. Od dziecka chciałam pomagać psom i pracować z nimi. Stąd pojawił się pomysł, by zostać weterynarzem.

Piesologia - o mnie

Niestety życie pokrzyżowało te plany  i skończyłam jako mgr ochrony środowiska, projektant odzieży i instruktor jazdy konnej… Tak, sporo tego :D A to chyba dlatego, że nie potrafię usiedzieć na miejscu i interesuje mnie zbyt wiele rzeczy.

Piesologia - o mnie
Podczas studiów, jako wolontariuszka, pomagałam chronić dzikie zwierzęta (sępy w Chorwacji oraz kameleony w Grecji). Pracowałam też jako wolontariuszka w schronisku dla bezdomnych zwierząt Na Paluchu. W czerwcu 2015 roku uzyskałam tytuł zawodowy - treser psów.

Piesologia - o mnie
Lucas pierwszy od lewej

Piesologia - o mnie
W wieku 15 lat spełniło się moje największe marzenie i rodzice zgodzili się na psa. Kolejne 15 lat dzieliłam z moim największym przyjacielem, wyżłem weimarskim, Lucasem. Teraz zdecydowałam się na kolejnego psa. Na początku 2015 roku dołączył do mnie Wektor. Chciałabym opisać wam na blogu wszystkie nasze zmagania, przygody i przemyślenia. Mam nadzieję, że będziecie się uczyć na moich błędach i towarzyszyć mi w pasjonującej drodze, która przede mną.


Wybraliśmy Wektora
Wektor podgryza braci

i rośnie zdecydowanie za szybko :P